Pridané: 30.12.2013 | Autor: admin

Silvestrovskú dovolenku plánujte už v lete

Asi to poznáte. Je december a v práci vám schválili koncoročnú dovolenku. Rozhodli  ste sa na Silvestra vypadnúť  s priateľmi niekam na chatu ale všetko je už obsadené.  Poučíte sa a ďalší rok začnete zháňať ubytovanie na Silvestra už oveľa skôr, najlepšie už v letných mesiacoch.

 

ohnostroj

 

Vybrať nie je jednoduché

Vybrať si miesto pre silvestrovskú dovolenku nie je také jednoduché ako prísť do zlatníctva a kúpiť žene šperky. Často presne ani neviete, v akom zložení sa na chatu vyberiete a kedy presne dostanete v práci voľno.  To výber do veľkej miery komplikuje.  Netreba sa ale vzdávať. Nahláste si vopred dovolenku a siahnite po ubytovacom zariadení, pri ktorom je možné  v prípade potreby doobjednať prístelky.

 

Aký druh dovolenky si zvoliť

Záleží len na vás, čo od silvestrovskej dovolenky očakávate. Ak ste aktívny mladý človek a rád športujete, možno by bolo dobré nájsť si ubytovanie v horách, ktoré sú svojou polohou vhodné aj na náročnejšie turistické vychádzky. Ak vám postačí interiér, zvoľte si prenájom vlastnej chaty a užívajte si s priateľmi naplno.  Pre rodiny s malými deťmi bude asi najvhodnejšia hotelová izba so zabezpečeným celodenným stravovaním.

 

Cena Ubytovania na Silvestra

Asi je vám jasné, že ceny ubytovaní v tento konkrétny dátum môžu byť o čosi vyššie oproti iným ročný  obdobiam. Dôvodom je samozrejme veľký záujem o obmedzené množstvo ubytovacích zariadení. Aj tak je ale možné získať ubytovanie za pár eur. Treba sa len dobre rozhliadnuť a rezervovať si online dovolenku s dostatočným predstihom.  Na last minute sa určite nespoliehajte.

Silvestrovskú dovolenku plánujte už v lete
Hodnotenie

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*