Pridané: 20.01.2014 | Autor: admin

Pôžičku už vybavíte aj online

Dovolenkové obdobie je typické tým, že je značne finančne vyčerpávajúce. Kúpaliská, dovolenky, dlhé večery vonku s priateľmi nás stoja nemalé peniaze. Preto sa môže stať, že sa váš finančný rozpočet dosiahne svoje dno a vy sa budete poobzerať po finančnej investícii.  Prvé, čo vás napadne je asi banková pôžička. Tá je ale v porovnaní s inými finančnými produktmi na trhu často nevýhodná. Vždy je lepšie výberu pôžičky venovať dostatok času.

 

Tesco hotovostná pôžička

Ideálnym spôsobom, ako vyriešiť vašu finančnú situáciu je napríklad pôžička od spoločnosti Tesco. Tá ponúka ideálny produkt, ktorý uspokojí prevažnú väčšinu žiadateľov. Ak sa rozhodnete využiť finančné služby tejto spoločnosti, otvorí sa vám možnosť získať pôžičku od 800€ do 5000€. Najväčšou výhodou tohto úverového produktu je predovšetkým absencia poplatkov. Neplatíte poplatky za poskytnutie pôžičky ani poplatky za predčasné splatenie pôžičky. O dĺžke splátkového obdobia rozhodujete sami. A navyše môžete pôžičku vybaviť aj online alebo cez telefón. Ak vás Tesco hotovostná  pôžička zaujala, môžete si pozrieť viac info na adrese http://www.itesco.sk/financnesluzby/hotovostna-pozicka.html .

 

Nebankové spoločnosti

Z nebankový spoločností určite stojí za zmienku spoločnosť Ferratum. Tá poskytuje menšie sumu s krátkou dobou splatnosti ale schválenie takejto pôžičky je takmer automatické. Stačí, ak vyplníte online formulár dôsledne a pravdivo a peniaze môžete mať na účte ešte v ten istý deň.

Druhou známou a časom overenou spoločnosťou je spoločnosť Homecredit. Tá je pri schvalovaní pôžičiek troška náročnejšia ale zato môžete získať oveľa vyššie obnosy peňazí.  Aj o túto pôžičku je možné zažiadať online.

Ďalšie porovnania nájdete ná stránkach www.pozickomania.sk

 

Recenzie pôžičiek a úverov

 

 

Pôžičku už vybavíte aj online
4.1 (82.86%) 14 votes

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.