Pridané: 31.05.2015 | Autor: admin

Partner na jednu noc

Niekedy táto téma bývala tabu. Nikto sa o nej nerozprával ale aj napriek tomu boli vzťahy na jednu noc bežnou súčasťou našich životov. V dnešnej dobe jednodňové vzťahy bežnejšie hlavne vďaka väčšej tolerancii okolia a možnostiam, vďaka ktorým ich môžu ľudia praktizovať. Ak vás táto téma zaujíma a chcete sa dozvedieť viac, čítajte ďalej.

 

zamilovana-dvojica

 

Aké sú to jednodňové vzťahy

V prvom prípade musíme rozdeliť jednodňové vzťahy na plánované a neplánované. Tie neplánované vychádzajú zo situácie, ktorá nastane a nevieme ich vopred dostatočne ovplyvniť. Reč je napríklad o diskotékach, oslavách alebo narodeninových večierkoch. Človek spozná partnera, s ktorým strávi pekný večer a na druhý deň je koniec. Takáto situácia je väčšinou dielom náhody.

Druhou skupinou sú ludia, ktorí vyhľadávajú partnerov na jednu noc cielene. Dôvodov môžu mať viacero. Niektorí napríklad sú tak pracovne vyťažení, že im na klasický vzťah nezostáva čas a krátkodobé partnerstvá sú pre nich jediná možnosť. Ďalším dôvodom môže byť potreba spoznávať stále nových a nových ľudí. Pri dlhodobom partnerstve tento spôsob života je len veľmi ťažko praktizovať.

Takže jednodňový partner alebo dlhodobá láska vášho života ? Voľba je len na vás.

 

Ako nájsť vzťahy na jednu noc

Poznáme viacero spôsobov, ako si nájsť partnera na pobavenie. Využiť môžete sociálne siete, inzerciu, odporúčania. Existuje aj diskrétna sex zoznamka, ktorá sa presne týmto druhom krátkodobých vzťahov zaoberá.

Treba si dať ale pozor. Hlavne na internete. Existuje veľmi veľa podvodníkov, ktorí sa snažia od ľudí vymámiť peniaze alebo osobné údaje, ktoré môžu neskôr zneužiť. Preto veľa ľudí využíva spomínané profesionálne zoznamky, ktoré sú bezpečné .

A nemýľte si jednodňové vzťahy so službami spoločníčok, ktoré to robia za peniaze. Vzťah je o tom, že záujem majú obaja a vy za spoločné chvíle nemusíte platiť. Ak by ste mali platiť, už by nebola reč o vzťahu na jednu noc ale….

 

Výhody jednodňových partnerstiev

Rozmýšlate nad partnerom na jednu noc? Ani sa vám nečudujem. Ak ste chlap, môžete vyskúšať či vám bude vyhovovať mladšia alebo staršia žena, či sa vám zapáči žena, ktorá podstúpila razantné zväčšenie poprsia alebo športový typ dievčaťa. Ženy si môžu otestovať muža s bradou alebo bez, svalnatého alebo staršieho. Tak čo, idete do toho?

 

 

Partner na jednu noc
Hodnotenie

Autor článku
admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*