Pridané: 06.12.2016 | Autor: admin

3krát o tom čo najčastejšie riešia mamičky v Bratislave + tip

Bratislavské mamičky, pekných synov a dcéry máte! A určite pre svoje deti chcete to najlepšie. To je v živote úplne prirodzené bez ohľadu na to, či žijete v Prahe, Košiciach alebo Bratislave. Prelistujte si s nami zoznam reálnych starostí, ktoré riešia mamičky v hlavnom meste Slovenska.

Dom či byt?

Keďže cena týchto dvoch nehnuteľností sa priveľmi nelíši, jednou zo základných otázok mladej rodiny býva – postavíme dom alebo kúpime byt? Popravde, asi najľahšie by bolo zasadiť strom. Ale to by nič nevyriešilo. Aké je teda riešenie? Vskutku individuálne, aj v závislosti na životnom štýle. Niekomu padne vhod bývanie v meste, iní si nevedia predstaviť život inde ako na dedine alebo predmestí. Ako ste na tom vy?

 

glory-sk_finep_sk_01
Keď sa rozhodnete pre byt, projekt Jégého aleje je skvelá voľba

Občianska vybavenosť

Pod týmto úradnícky znejúcim názvom sa neskrýva nič iné ako dostupnosť škôl, škôlok, obchodov, lekární, parkov, oddychových zón alebo nemocníc. Absencia čo i len jedného faktoru môže život mamičiek výrazne skomplikovať. Moderné byty na predaj v Bratislave však sú stavané s ohľadom na vyššie zmienené faktory, ktoré patria k hlavným pilierom kvalitného bývania.

 

glory-sk_finep_sk_02
Ak budete bývať v Jégého aleji budete to mať všade kúsok …

Susedia

Nie sú práve alfou a omegou dobrého bývania, ale mnohokrát sú hlavnou príčinou nespokojností. Mať dobrých susedov je prosto niečo ako výhra v lotérii. Buď na nich máte šťastie alebo nie. Ideálom je, ak novostavby v Bratislave obývajú ľudia zhruba v rovnakom veku. Existuje tak reálna nádej, že budete zdieľaťpodobné radosti aj starosti.

Tip pre vás

Riešite podobné starosti a chceli by ste sa ich zbaviť raz a navždy? Nechajte si poradiť od FINEP SK a začnite bývať na úrovni. Blízko centra mesta, s dobrou dostupnosťou obchodov, vzdelávacích inštitúcií aj oddychových zón získa váš život nový impulz a kvalitu.

3krát o tom čo najčastejšie riešia mamičky v Bratislave + tip
4.5 (89.23%) 13 votes

Autor článku
admin

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.